Modüler Dizüstü PC Fon Desteği Peşinde

Geliştirilebilir olan donanımıyla dikkatleri üzerinde çeken hibrit cihaz em dizüstü bilgisayar hem de tablet olarak kullanılıyor. Infinity modüler bir yapı üzerinde olduğu için geliştirme yapılabilmesini de mümkün kolluyor renk verecek olursak ilkokulda çok daha düşük özelliklere sahip olan bir infinity’yi kullanmaya başlayan bir öğrencinin ortaokulda geçiş yapmış olduğu modülleri değiştirerek daha da güçlü bir yapıya çıkacağı açıklanıyor. Yaklaşık olarak 1.4 GHz’lık dört çekirdekli işlemciden gücünü alan Infinity’de 2560 x 16000 piksel çözünürlüklü 8.9” dokunmatik ekran, 8 GB dahili olan hafıza, microSD kart desteği ve 7.000 mAh kapasiteli pil yer alıyor.

Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantılara da destek veren Infinity Lollipop ile birlikte geliyor. İlerleyen aylarda ise Linux işletim sistemini de Infinity’ye yüklenebileceği açıklanıyor. Yaklaşık olarak 2MP arka kameraya VGA çözünürlüklü ön kameranın da eşlik etmiş olduğu modüler cihazın üretime geçebilmesi için toplamda 50 bin dolar fon desteği bulunuyor. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir