Microsoft, Surface Hub’ı 1 Temmuzda 24 Farklı Ülkede Raflarda Yerini Alıyor

Microsoft firmasının yaklaşık olarak 5 ay öncesinde gerçekleştirmiş olduğu ilk Windows 10’un lansman sürecinde yer verdiği akıllı televizyon görünümüne sahip olan Surface Hub, 1 Temmuz’da 24 farklı ülke içerisinde satışa çıkacak.

Tamamen firmaların kullanımı için geliştirilen Surface Hub, Üzerinde 4K ekran çözünürlüğüne sahip ve içerisinde Windows 10 Enterprise yüklü bir şekilde karşımıza çıkacak. Skype for Business, Office for Business, OneNote gibi uygulamalarda lisanslı olarak cihaz içerisinde yer alacak.

Yaklaşık olarak 55” ve 84” iki versiyona sahip olan Surface Hub, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Avusturya, Avustralya, Belçika, Danimarka, Fransa, Finlandiya, Almanya, İrlanda, İtalya, Japonya, Lüksemburg , Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, Katar, Singapur, İspanya, İşveç, İsviçre ve Birleşik Arap Emirlikleri‘nde satışa çıkacak.

Dokunmatik ve kalem ile kullanım desteğine sahip olan cihaz, Üzerinde yer alan dahili olarak iki ayrı kamera sayesinde hoparlörleri ile de farklı bölgelerdeki şirketler ile konferans yapabileceksiniz. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir