Microsoft Surface Book 2 Fotoğrafını Yayınladı

Microsoft resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan paylaşımlarda uzun zamandan beri piyasada beklenti yaratan ve nasıl olacağı merak edilen Surface Book 2 ile ile ilgili fotoğraf görüntülendi. Pazar günü yapılan paylaşım ile birlitke cihazın klavyesinin yakın bir görünümü paylaşılırken, aynı zamanda küçük bilgiler de paylaşıldı.

Başarıya Giden Yolda Anahtarınız: Surface Book 2

Surface Book 2 için yayınlanan notta başarıya giden yolda anahtarınız şeklinde tanımlamamlar kullanılırken, resmi adres üzerinden yapılan bu paylaşımlar oldukça ilgi çekti.

Paylaşılan fotoğrafta özellikle cihazın tasarımı konusunda çok fazla bilgi sahibi olmak mümkün olmazken, yapılan bu paylaşım ile birlikte Surface Book 2 konusunda hazırlıkların büyük ölçüde tamamlandığı da öğrenilmiş oldu.

Surface Book 2 Ne Zaman Gelecek?

Bu paylaşım sonrasında Surface Book 2 tekrar gündemde yer almaya başlarken, gelen ilk bilgilerde Surface Book 2’nin 2017’nin ilk çeyreğinde piyasaya sunulacağı ifade edildi. Bu bakımdan son aylara girilen Surface Book 2 için beklentiler de artıyor.

Tanıtım Kasım’da Olabilir

Satışa çıkması her ne kadar 2017’ye sarkacak olsa da cihazın tanıtımı Kasım ayında yapılabilir. Gelen son bilgilerde tanıtım için özel bir etkinliğin düzenleneceği belirtilirken, bu etkinlik ile birlikte cihaz görücüye çıkarılacak.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir