Microsoft’un dünya genelinde oldukça ünlü işletim sistemi olan Windows, Birçok sürümü bulunan dünya üzerinde en çok kullanılan işletim sistemi. Windows serisinin son sürümü olan Windows 10, 29 temmuz tarihinde beri 1 senelik sürüm indirebilir durumda.

Windows 10 Microsoft’un önceden hiçbir işletim sisteminde sahip olmadığı bazı özellikler e sahip durumda. Bütün bu özelliklerin arasından, Şüphesiz olarak “otomatik güncelleme” özelliği, İşletim sistemini,Kullanıcıya hiç bir seçim şansını sunmadan kendini güncelliyor.

Ünlü haber sitesi olan Inquirer, Kullanıcıların birisinin de şikayetti üzerinde bu gerçeği öğrenmiş durumda. Site editörlerinden birisine “$Windows.~BT dosyasına gereğinde fazla dolu. Acaba ana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?” gibisinden bir mesaj atmış. Beraberinde editörlerin araştırmaların sonucunda ortaya çıkan sonuç, Microsoft’un Windows 10’u yükselseniz de yüklemesinde bilgisayar bir indirme yaptığını yönünde ve bu indirmelere 6GB’a kadar çıkabiliyor.

KAYNAK :

Microsoft Sizden Habersiz Toplamda 6GB Veri İndirebilir
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler:,, 61 views Okunma 02 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *