web sitesi hazırlayarak dikkat çekti. 

Macbook’u bırakıp Surface Pro 3 cihazına geçen müşterileri için hazırlamış olduğu sitede kullanıcıların Macbook’taki dosyalarını Surface Pro 3 cihazlarına nasıl taşıyabilecekleri hakkında bilgi veriyor. Yeni Windows ekosistemine nasıl kolay bir şekilde adapte olabileceklerini anlatan Microsoft anlaşıldığı kadarsıyla Macbook’u rakip olarak görüyor. 

Geçtiğimiz günlerce Apple cihazlarının fiyatının arttığını buradan sizlere haber vermiştik. Son zamanlarda ülkemizde fiyatı artan Apple cihazlarından sonra kullanıcıların tercihi Surface Pro 3 olabilir. Hafif, uzun pil ömrüne sahip, ince tasarımlı ve tablet/laptop cihaz olarak konumlanan Surface Pro 3 satışlarının yükselmesi bekleniyor. 

ABD’de yaygın olan Macbook kullanıcılarını ikna etme yoluna doğru giden Microsoft, sonuç alır mı bilinmez. Microsoft çeyrek mali yıl satış raporlarını sunduğu zaman sonuçlar ortaya çıkacak.? Sizde Microsoft, Macbook kullanıcılarını ikna edebilecek mi?

KAYNAK :

Microsoft, Macbook Kullanıcılarını Hedef Aldı!
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler:,, 59 views Okunma 02 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *