AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Microsoft, Macbook Kullanıcılarını Hedef Aldı!

Microsoft, Macbook Kullanıcılarını Hedef Aldı!

web sitesi hazırlayarak dikkat çekti. 

Macbook’u bırakıp Surface Pro 3 cihazına geçen müşterileri için hazırlamış olduğu sitede kullanıcıların Macbook’taki dosyalarını Surface Pro 3 cihazlarına nasıl taşıyabilecekleri hakkında bilgi veriyor. Yeni Windows ekosistemine nasıl kolay bir şekilde adapte olabileceklerini anlatan Microsoft anlaşıldığı kadarsıyla Macbook’u rakip olarak görüyor. 

Geçtiğimiz günlerce Apple cihazlarının fiyatının arttığını buradan sizlere haber vermiştik. Son zamanlarda ülkemizde fiyatı artan Apple cihazlarından sonra kullanıcıların tercihi Surface Pro 3 olabilir. Hafif, uzun pil ömrüne sahip, ince tasarımlı ve tablet/laptop cihaz olarak konumlanan Surface Pro 3 satışlarının yükselmesi bekleniyor. 

ABD’de yaygın olan Macbook kullanıcılarını ikna etme yoluna doğru giden Microsoft, sonuç alır mı bilinmez. Microsoft çeyrek mali yıl satış raporlarını sunduğu zaman sonuçlar ortaya çıkacak.? Sizde Microsoft, Macbook kullanıcılarını ikna edebilecek mi?

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir