Meizu’dan Yeni Akıllı Saat

Giyilebilir teknolojiye olan ilgi artarken pek çok marka da bu alanda yeni üretimleri ile birlikte söz sahibi olmaya çalışıyor. Her ne kadar giyilebilir teknoloji dendiğinde akla ilk olarak Apple tarafından piyasaya sunulan Apple Watch modeli gelse de pek çok farklı marka alternatifler yaratılarak bu konuda daha fazla pay almaya çalışıyor.

Yapılan son tanıtımlarda ilk defa giyilebilir teknoloji alanında giriş yapan Meizu’nun akıllı saati görüntülerken geleneksel saat tasarımlarından uzaklaşmadan yapılan tasarımlar oldukça ilgi gördü.

Meizu Mix Geldi

Meizu Mix adı verilen akıllı saatte farklı özelliklerin de olduğu görülürken en çok dikkat çeken özellik tasarım oldu. Bluetooth desteği ile akıllı telefonlar ile bağlantı kurulabilen akıllı saat aynı zamanda bildirim sayesinde kolay bir şekilde kullanıcıların kullanımını sağlıyor.

Darbelere karşı özel önlemlerin alındığı akıllı saatte kumaş, deri ve metal olarak 3 farklı kayış seçeneği bulunuyor. 150 dolardan başlayan fiyatları seçeneklere göre 225 dolara kadar çıkarken en pahalı olan seçenek derinin kullanıldığı saat modeli.

Cihazın tanıtımında Ekim ayında satışa çıkarılacağı belirtilirken Ekim ayı sonrasında ilk olarak Çin’de satılacak olan cihaz ardından Avrupa pazarına de açılabilir. Giyilebilir teknoloji alanında ilk defa yeni ürünle piyasaya giriş yapan marka bu satış döneminde elde ettiği başarılar ile birlikte yeni cihazlar da geliştirebilir. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir