Meizu Nokia E71 Dağıtacak

Son dönemlerin en popüler markalarından birisi olan Meizu, yapacağı etkinlik için oldukça farklı bir strateji yürütmeye başladı. Marka tarafından basına gönderilen davetiyelerde oldukça farklı bir bilgi paylaşılırken, etkinliğe katılan tüm katılımcılara E71 model Nokia telefonun hediye edileceği açıklandı.

Fark Yarattı

Meizu tarafından yapılan bu hamle ile birlitke dünya genelinde tanıtım için ilgi çekilmiş durumda. Nokia’nın giriş seviye modellerinden birisi olan E71’in tanıtılacak olması Nokia için de iyi bir destek anlamına geliyor. Meizu etkinliği ile birlikte aynı zamanda Nokia’nın da tanıtımı yapılmış olacak.

5 Eylül’de Düzenlenecek

Meizu etkinliğinin 5 Eylül tarihinde düzenleneceği belirtilirken, 5 Eylül tarihinde katılımın oldukça yüksek olması bekleniyor. 2008 yılında piyasaya sunulan E71 modeli, QWERTY klavyeye sahip. Türkiye pazarında da satışa çıkartılan telefon modeli yüksek satış rakamlarına ulaşmıştı. Şu anda eski ihtişamına sahip olmayan telefon modeli buna rağmen ilgi görebilecek kapasitede.

Nokia İş Birliği Mi Geliyor?

Meizu tarafından Nokia için böyle bir adımın atılması çok ilgi çekerken böyle bir hamlenin yapılması bir iş birliği yapılacağı şeklinde yorumlandı. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde yada tanıtım etkinliğinde Meizu ile Nokia iş ortaklığı da duyurulabilir.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir