MEB E-OKUL VBS yani diğer adı ile MEB E-OKUL Veli bilgilendirme sistemi milli eğitim bakanlığının veliler için hazırlamış olduğu bir uygulamadır bu uygulama sayesinde veliler çocuklarının okullarındaki durumlarını, ders notlarını ve başarı puanlarını internet üzerinden takip edebilmektedirler.

MEB E-OKUL VBS

Öğrenci velileri  ve Proje Bilgileri, Not Bilgileri, Ders Programı, Devamsızlık Bilgileri, Nakil İşlemleri, Yerleştirme ve Sınav Bilgileri, Okul duyuruları, Okuduğu kitaplar gibi bilgileri sistem sayesinde anlık olarak takip edebilmektedir.

Bu uygulama sayesinde veliler öğrencilerin karne gününü beklemeden tüm derecelerini internet ortamından öğrenecek ve onların öğrenim gelişimine dahada faydalı olacaktır.Öğrencinizin sınav tarihleri ne zaman, not bilgileri nasıl, Okula gitmediği devamsızlık günleri hangileri ve daha fazlasını tek bir tık ile öğrenme imkanına sahipsiniz.

Veliler sisteme eklediği öğrencinin ders proğramını anlık olarak takip edebilir, yazılı sınav sonuçlarını inceleyebilir kısacası yıl sonunda alacağı karnenin durumunu çok önceden öğrenebilme fırsatına sahip olabilir.Bu uygulama Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.Bu uygulamayı indirmek için aşağıda yer alan download butonuna tıklayabilir ve google play üzerinden indirebilirsiniz.

MEB E-OKUL VBS Ekran Görüntüleri

Bu uygulama hakkında yorum görüş ve önerilerinizi bizlere yorum olarak iletebilir ve uygulamanın gelişmesinde yardımcı olabilirsiniz, yapacağınız yorumlar bu uygulamanın daha kaliteli bir hale gelmesini sağlamaktadır.Aşağıda yer alan bölüm’den uygulamayı indirebilirsiniz.

 

MEB E-OKUL Veli Bilgilendirme Sistemi
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *