Master Adobe’nin 40 $ ‘ın Altında Grafik Tasarım Araçları

Bu makalemiz’de sizlere Master Adobe’nin 40$’ın altında grafik tasarım araçlarını sunacağız, bir çok tasarımcının ve bilgisayar kullanıcının işine yarayacak bu programları çok uygun fiyatlara alabileceğinizi biliyormuydunuz ?

Kariyerlere geçiş yapmak asla kolay değildir. Ancak meydan okuma, özellikle yaratıcı bir şeyler yapıyorsanız büyük ödüller ile gelir. Grafik Tasarım Sertifika Okulu, serbest meslek sahibi olarak başarılı olmak için gerekli becerileri ve ilk işinizi karlılık kazandıracak sertifikalar sağlar. Popular Science Shop’da sadece 39 dolara üç dersi ve 41 saatlik içeriği de alabilirsiniz.

Çoğu tasarımcı, Adobe’nin Creative Cloud yazılımını kullanarak süre harcıyor. Bu pakette büyük üç uygulama üzerinde duruluyor: Photoshop, InDesign ve Illustrator. Meydana gelen video dersleri vasıtasıyla, her ders ana araç setini tanıtır. Daha sonrasında Photoshop’ta üç boyutlu görüntüler oluşturma ve Illustrator ile çarpıcı logolar oluşturma benzer biçimde daha gelişmiş beceriler üzerinde çalışmaya başlıyorsunuz.

Nihayetinde, hırslı ustalaşmış projelerle çalışmaktan kendinizi rahat hissedeceksiniz. Buna ek olarak, tüm dersler CPD sertifikasına haizdir. Paket bununla birlikte ömür boyu erişime haizdir, böylece her vakit geri dönebilir ve becerilerinizi yenileyebilirsiniz. Yaratıcı bir kariyer düşünürseniz, bu tasarım eğitimi tüm kutuları tıklar.

Eğitim 1,197 dolara malesef, şimdi bir tek 39 dolarlık öğrenmeye başlayabilir ve eğitimde büyük bir yüzde 96 tutum edebilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir