Magimate Blogger Teması

Magimate blogger teması haber, magazin ve dergi tarzı site açmak isteyen arkadaşlar ve blog yazarları için harika bir temadır, SoraTemplates tarafından tasarlanan ve ücretsiz olarak dağıtılan bu temaya sizlerde sohbetgen farkı ile ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

MagtiMate-Blogger-Temasi

Magimate Temasının Özellikleri;

[tie_list type=”heart”]

MagtiMate Blogger Teması  gayet şık ve temiz bir yapıya sahip dergi teması olarak bilinmektedir özelliklerinden başlıcaları, bir birinden güzel gadget’ler, haber veteknoloji blogları için ideal. Bu tema’nın en son sürümünde şu özellikler yer almaktadır E-posta Abonelik Widget Ready , 3 Sütun Footer , Slayt , Sayfa Navigasyon Menüsü , Reklamlar Hazır ,  Beyaz , 1 Kenar , 1 Sağ Kenar , temiz, Kırmızı , Minimalist , Seo Hazır , Magazin Ücretsiz Premium, Sağ Kenar , Mesaj Minyatür,Duyarlı , Sosyal Şarkı Hazır , Drop Down Menu 2 Sütunlar .

[/tie_list]

Eğer sizlerde blogger tabanlı bir site açmayı düşünüyorsanız ve kaliteli bir bloğa sahip olmak tek hedefiniz ise MagiMate sizin için bir öncelik olabilir, Yapımcıları tarafından özenle tasarlanan bu tema hem responsive hemde SEO açısından oldukça dikkate alınmış ve çalışmalar aynı özenle yapılmıştır.Magimate blogger temasını aşağıdaki bölümden indirebilir ve kullanabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir