Mafia 3 Serisine Yeni Video Eklendi

2K ve Hangar 13, Mafia 3’ün geliştirilme aşamalarına odaklanan video serisinin dokuzuncu bölümü olan “Burke” videosunu yayımladı.

Çıkış tarihi yaklaşan Mafia 3 için yeni videolar yayınlanmaya devam ediyor. 2K Games’in oyundaki mekanlar ve karakterleri konu alan seri videolarına bir yenisi daha eklendi.

“Mafia 3 Inside Look – Burke”, Hangar 13’ün yazar ekibi Marcano mafya ailesini devirmek için Lincoln Clay ile birlik olan, New Bordeaux’un İrlanda çetesinin lideri Thomas Burke ile diğerleri arasındaki ilişkiyi anlatıyorlar.

Önceki Mafia III Inside Look fragmanlarına YouTube üzerinden erişebilirsiniz:

Mafia III Inside Look – The Criminal Ecology Mafia III Inside Look – Bringing a City to Life Mafia III Inside Look – Driving in New Bordeaux Mafia III Inside Look – Re-Imagining New Orleans 1968 Mafia III Inside Look – Lincoln Clay Mafia III Inside Look – Family Mafia III Inside Look – Cassandra Mafia III Inside Look – Vito

Yeni Burke videosunu ise aşağıda izleyebilirsiniz.

Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ PocketTechnopat YouTube kanalına abone olmak için tıklayın…

KAYNAK : https://www.technopat.net/2016/08/24/mafia-3-serisine-yeni-video-eklendi/


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir