AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / MacBook’a Windows 10 Kurdu Performans Yükseldi

MacBook’a Windows 10 Kurdu Performans Yükseldi

Tanıtılmasından üzere yaklaşık olarak uzun bir süre geçse de hakkında hala konuşulmaya devam eden yeni MacBook ürünü üzerinde barındırdığı inceliğiyle, Force TouchUSB-C gibi teknolojiler ile adından çok bahsetmişti. Üretici firma olan Apple uzun süredir bünyesi altında gekliştirdiği Mac OS X yazılımını gelişim altına alarak MacBook cihazlarına yüklemişti. OS X‘in stabilitesiyle de övünen cihaz farklı kullanıcılar tarafından oldukça fazla beğeni almıştı. Fakat bir öğrenciye göre durum bu şekilde değil.

Yurtdışında hayatını sürdüren bir Bilgisayar bölümü öğrencisi olan Alex King‘e göre yaklaşık olarak aydır kullanmış olduğu MacBook‘ta Windows 10Mac OS X‘e göre çok daha hızlı çalışıyor diyerek internet sitesi üzerinden bir blog yazısı paylaştı.

Boot Camp kullanarak cihaz içerisine Windows 10 kuran Alex King, Yapmış olduğu açıklama içerisinde 60 FPS‘de oldukça fazla pyüksek performans aldığını dile getirerek OS X yazılımına göre oldukça fazla hızlı olduğunu dile getirdi. Microsoft Edge‘nin de testini yapan genç öğrenci yeni yazılım hakkında oldukça olumlu yorumlar yaptı. 

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir