MacBook için Etkili Bir Bağlantı Modülleri

Geliştirilen birden fazla çok fonksiyonlu olarak karşımıza çıkan modüler cihazlar sayesinde MacBook’ta birden fazla girişe sahip olmak mümkün hale geliyor.

Neredeyse LEGO parçalarına benzeteceğimiz iç içe geçmeli bir tasarımla karşımıza çıkan Cusby ismine sahip olan cihaz zeirnde baktığımız da sadece 3 tane farklı modül yer alıyor. USB – C güç girişine sahip olan cihaz üzerinde, USB-A girişi aynı zaman da HDMI girişinden meydana gelen modüller gerekli olarak satılıyor.

Durum böyle olunca da ise kullanılarak girişler için fazladan ücret ödetilmesinin önüne geçiyor. Indiegogo üzerinde toplam da 15 bin dolar gibi küçük bağış talep eden cihazın bir gün içerisinde 2 bin dolar toplaması talebin fazla olduğuna işaret ediyor.

Oluşturulan projeye baktığımız da “esnek bağış” olarak fon toplama sürecine girdiğinden bu yana istenen rakamlara ulaşmasa bile en az 39 dolar ile bağış ile elde edilen cihazın giriş üzerinde bir adet USB-C yer alacak.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir