MacBook Güncelleme İle Yenileniyor

MacBook için Apple tarafından bugüne kadar önemli gelişmeler yapılırken, markanın yeni yazılım ve özellikler ile birlikte tanıtım gerçekleştirileceği ifade edildi. 7 Eylül tarihinde Apple tarafından yapılacak tanıtımlarda iPhone başrolde olsa da MacBook için de tanıtımların yapılması bekleniyor. Bu bakımdan özellikle MacBook kullanıcıları, yeni tanıtımları beklemeye başlamış durumda. Daha iyi bir kullanıcı deneyiminin elde edilebilmesi adına kullanıcılar Apple’dan müjdeli haberler beklerken, yeniliklerin daha çok yazılım üzerine olabileceği konuşuluyor. Bu bakımdan donanım olarak yeniliklerin sunulmasından ziyade özellikler ve yazılımlar için yenilikler gelebilir.

Dokunmatik Panel Gelebilir!

MacBook için büyük bir beklenti ve heyecan yaratan yenilik, Dynamic Function Row isminin verildiği yeni panel. Klavyenin hemen üst bölümünde konumlandırılması beklenen bu alan, dokunmatik bir panelden oluşacak ve böylece kişiler ikonlar üzerinde uygulamaları tek bir tuş ile açabilecek. Bu açıdan tasarım ve yazılımcılar için bu özelik zaman açısından büyük bir kazanç sağlayacak.

MacBook için küçük de olsa pek çok yeniliğin yapılacağı belirtilirken, bu konuda çok fazla detay paylaşılmadı. Fakat 7 Eylül tarihine oldukça az bir süre kaldığı için detaylara ulaşmak için az bir süre beklemek yeterli.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir