AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Lenovo Yoga 910 Geldi!

Lenovo Yoga 910 Geldi!

Lenovo tarafından üzerinde çalışmaların yapıldığı bilinen ve geçtiğimiz günlerde yapılan sızdırma ile birlitke bu konuda kesin bir şekilde bilgi alabildiğimiz Lenovo Yoga 910, sonunda tanıtıldı. Lenovo tarafından yapılan resmi etkinlik ile birlitke tanıtımı gerçekleştirilen yeni model, bu alanda bir ilk olma özelliğini de taşıyor.

Güçlü Ve Çok İnce!

Lenovo Yoga 910 ile ilgili yapılan tanıtımlarda üzerinde özellikle durulan nokta, cihazın inceliği. Bugüne kadarki en ince bilgisayar Lenovo Yoga 910 ile birlitke yeniden tanımlanırken, incelik ve hafif yapısına karşın donanımda ciddi özellikle bulunuyor.

Zirveye Oynuyor!

Lenovo, bilgisayar sektöründe en önemli üreticilerden birisi olarak gösterilirken, pek çok kaynakta lider olarak Lenovo tanımlanıyor. Lenovo yeni modeli Yoga 910 ile birlitke piyasaya giriş yaparken, bu konuda yüksek donanım ve özellikleri ile birlikte piyasadaki iddiasını da güçlendirmiş durumda. Tanıtımda Lenovo Yoga 910 ile ilgili tüm detaylar aktarılırken, IFA etkinliğinde en çok ilgi çeken cihazlardan birisi de Yoga 910 oldu.

Lenovo Yoga 910’da Neler Var?

Lenovo Yoga 910 için yapılan tanıtımlarda parmak izi tarayıcısı gibi güvenlik önlemlerinin getirildiği görülürken, 13.9 inç ekranı olan cihaz, 7. nesil Intel donanımlarını barındırıyor. Intel Core i7 bulunan bilgisayar bu özelliği ile performansı üst seviyelere çıkarmayı başarmış durumda. 4K desteği sunmasının yanı sıra Dolby Audio™ Premium gibi özel ses teknolojileri ile donatılan cihaz oyun ve film keyfini de maksimum seviyelere taşıyor.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir