AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Lenovo Tekrardan ThinkPad Tasarımıyla Geri Dönüyor

Lenovo Tekrardan ThinkPad Tasarımıyla Geri Dönüyor

Lenovo’nun resmi blog sayfası üzerinden yayımı gerçekleştirilen özel bir ThinkPad modelinde çalıştıklarını dile getiren Hill, Cihazın konsept tasarımının neredeyse başarılı bir şekilde bittiğini dile getirdi. Ek olarak tasarım ne kadar da klasik olsa bile içerisinde oldukça güçlü donanım özeliklerinin barındırılacağı dile getirildi.  

Konseptin adına baktığımız da ise “retroThinkPad” olarak adlandıran Hill, Oluşturmuş olduğu konseptin internet ortamında bazı görsellerini de paylaştı. IBM firmasının logosunun yer alacağı kışıma oldukça renkli ThinkPad logosunun koyarak özel ses düğmelerinin üzerinde ise boşluk ve kauçuk kaplamaya sahip olan klavyeyle birlikte neredeyse nostalji bir tasarım oluşturulmuş.

Mini Cooper arabalarının insanların üzerinde etkisini de yansıntan David Hill, Ek olarak Lenovo’nun da yeni tasarımının da bilgisayarının da kullanılacağını dile getirdi.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir