Lenovo’nun resmi blog sayfası üzerinden yayımı gerçekleştirilen özel bir ThinkPad modelinde çalıştıklarını dile getiren Hill, Cihazın konsept tasarımının neredeyse başarılı bir şekilde bittiğini dile getirdi. Ek olarak tasarım ne kadar da klasik olsa bile içerisinde oldukça güçlü donanım özeliklerinin barındırılacağı dile getirildi.  

Konseptin adına baktığımız da ise “retroThinkPad” olarak adlandıran Hill, Oluşturmuş olduğu konseptin internet ortamında bazı görsellerini de paylaştı. IBM firmasının logosunun yer alacağı kışıma oldukça renkli ThinkPad logosunun koyarak özel ses düğmelerinin üzerinde ise boşluk ve kauçuk kaplamaya sahip olan klavyeyle birlikte neredeyse nostalji bir tasarım oluşturulmuş.

Mini Cooper arabalarının insanların üzerinde etkisini de yansıntan David Hill, Ek olarak Lenovo’nun da yeni tasarımının da bilgisayarının da kullanılacağını dile getirdi.

KAYNAK :

Lenovo Tekrardan ThinkPad Tasarımıyla Geri Dönüyor
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler:,, 54 views Okunma 02 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *