Lenovo Firmasından 3D Kamera Desteğine Sahip Olan Laptop Tanıtımı Yapıldı

Intel firmasını Skylake CPU modellerinin çıkmasından bu yana uzun bir süre geçmeden Lenovo firması yeni ThinkPad laptop modelinin duyurusunun yaptı. Firmanın tahmin edileceği üzere gibi Skylake CPU kullansa bile kullanıcıların sunacağı en büyük yeniliklerden bir tanesi değil.

ThinkPad’in E-Serisi 2 farklı olan modeli yer alıyor. Bu modellerin bir kaç çeşitleri kendi arasından dağılıyor. Bu modellerinden örnek vermek gerekirse E560, Intel RealSense 3D Kameraya sahip durumda. Biraz daha derine inecek olursak ThinkPad’in yeni kamerası, Sahip olmuş olduğu özellikle ile fotoğraf çekimi yaparken yüzünün hatlarının derinliğine kadar iniş yapabiliyor.

Modellerden E460 14”, E560 15.6” ekran boyuta sahip ve modellerden de ikisi de Skylake CPU ve AMD Radeon ekran kartına sahip durumda. Arttırılabilir hafıza desteği de yer alan laptoplar üzerinde HD ya da Full HD ekran seçeneği kullanıcıların seçimlerine sunulmuş durumda.

Laptop’ların sahip olmuş olduğu 3 farklı CPU bulunuyor; Intel Core i7 6500U, i5 6200U ve i3 6100U. Ayrıca modellerden E560’ın ekv olarak Celeron 3855U CPU seçeneğinde bulunuyor. Lenovo’nun belirttiğine göre laptoplar, Şarjları bitmeden ortalama düzeyde işlem yaparak 9 sat boyunca görev yapabiliyor. Fiyat aralığı ise 550 ve 580 Dolar arasında değişiyor.

 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir