Lenovo’dan Kaliteli Projeksiyon

teknoloji alanında kendisini hissettirmeye devam ediyor. Hantal boyutları ile birlikte ofis sınırları içerisinde kalan projektörleri küçülterek cep boyutuna getiren firma, Hayatımıza yeni bir teknoloji katıyor.

 

Lenovo’nun ürün portföyüne katmış olduğu ilk projektörlü tablet beraberinde cep projektörü, Eğlenceyi sunmayı seven kullanıcılar için büyük ekranları hedefliyor. Yaklaşık olarak 13” bir ekran ile dikkat çekmeyi başaran Lenovo Yoga Tablet 2 Pro, QHD ekran görüntü kalitesiyle beraberinde oldukça kaliteli bir deneyim sunuyor. Cihaz içerisinde yer alan özelliklerin arasında istenildi zaman görüntü yaklaşık olarak 50”’e kadar yükseltilebiliyor. Aynı zamanda oldukça kaliteli bir ses sistemi ile dikkat çekmeyi başarıyor.

 

Dünya genelinde subwoofer olarak kategori içerisinde ilk tablet olmayı başaran Yoga Tablet 2 Pro, Kullanıcıların neredeyse “Ev Sineması” deneyimini sunuyor. Üzerinde yer alan projektörü sayesinde tableti oldukça eğlenceli bir hale getiriyor.

 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir