Kojima’nın Yeni Oyunu Açık Dünya Olacak

Hideo kojima, yeni oyunu death stranding hakkında bazı bilgiler verdi. tokyo game gösteri 2016 oyun fuarının başlamasına az vakit kaldı.
2016 oyun fuarı öncesinde sony tarafından düzenlenen bir basın toplantısına katılan hideo kojima, yeni oyunu death stranding hakkında bazı bilgiler verdi. kojima’nın konami ile olan ilişkisini sonlandırdıktan sonra kurduğu kojima productions tarafından geliştirilmekte olan oyun, bir süre önce duyurulmuştu. ancak oyun hakkında pek çok bilgi verilmemişti. sadece oyundaki anne karakterin norman reedus esas alınarak tasarlandığı biliniyordu. sony basın toplantısında oyunla ilgili bir kaç detayı açıklayan kojima, death stranding için aleni dünya formatında bir bina tasarladıklarını söyledi. oyuncuya hayli özgürlük tanıyacak olan bu bina, muhtelif multiplayer seçenekleriyle de desteklenecek. kojima bu seçeneklerin alışılmış co-op ya da deathmatch dışında unsurlar barındıracağını anlatım etti. pc ve playstation 4 için geliştirilen oyun, 4k grafiklere sahip olacak ve hdr desteğiyle piyasaya çıkacak. sony bu oyun için kojima’ya aka destek verdiğini gizlemiyor. ancak sony yönetimi kojima’nın kararlarına karışmadıklarının ve yapımı tamamen onun eline bıraktıklarının da altını ısrarla çiziyor.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir