Klasik Alışkanlık Fidget Cube İle Geliyor!

Kickstarter farklı ve bağış alamayacağı düşünülen ürünler için dahi oldukça ilginç bir mecra haline gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde patates salatası gibi farklı yenilikler ile 40 bin dolara yakın bağışın toplanması internet dünyasında çok konuşulurken, yeni bir ürün daha sitede büyük bir bağış aldı.

1 Milyon 882 Bin Dolar Bağış Geldi

Fidget Cube adı verilen ve özel bir şekilde kişilerin rahatlamasını sağlayan ürün, 15 bin dolarlık yatırım alabilmek için Kickstarter üzerinden yayınlanmaya başladı. Proje kısa süre içerisinde büyük bir ilgi görürken, çok minimal ve basit bir proje olmasına karşın yüksek bir yatırım da alındı. En son güncellenen rakamlara göre proje 15 bin dolarlık hedefi olmasına rağmen 1 milyon 882 bin dolar gibi oldukça yüksek bir yatırım aldı.

Stres Alıcı Özelliği Var

Kişilerin bir iş yaparken sürekli kalem ya da benzer nesnelerle oynaması, stres atmak için tercih edilirken, Fidget Cube bu konuda çok daha başarılı. Üzerindeki farklı bölümler ile değişik bir kullanımı olan Fidget Cube üstelik kişilerin parmak çıtlatma gibi huylarından da vazgeçmesini sağlıyor. Fidget Cube satışı için 10’lu paketler uygun görülürken, 10’lu paketlerin satış fiyatının 80 Dolar olacağı da belirtilmiş durumda. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir