CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun terörle mücadelede şehit olanların çocuklarının ve kardeşlerinin askerlikten muaf olduğunu bilmemesine Fatih Portakal tepki gösterdi.

Fox TV haber spikeri Fatih Portakal Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine ağır tepki ile karşılık verdi, “Bir parti liderinin bu yasayı bilmemesi aslında çok büyük bir sorun çok büyük bir problem. Bilmeyip de biliyormuş gibi kürsüden böyle bir şeyi söylemesi de oda enteresan ve büyük bir gaf. Keşke bilerek çıksaydı çünkü bir lider. Bunu bir lider söylüyorsa düşünmek gerekiyor neden yanlış bilgi veriyorsunuz” dedi.

Fatih PORTAKAL sözlerin’de ”Bu yanlışı 2. 3. bir adam dahi yapmış olsa neyse o bile bir hatada eğer bunu bir lider yapıyorsa ozaman sormak gerekir neden yanlış veya yanıltıcı bir bilgi veriyorsunuz diye” dedi.

Kemal KILIÇDAROĞLU’nun bu sözleri büyük yankı uyandıracak gibi duruyor bakalım önümüzdeki günleride siyasilerden ne gibi cevaplar gelecek ve CHP’den bu konu ile bir açıklama bekliyoruz veya bir özür bekliyoruz ama şuana kadar herhangi bir sonuç çıkmadı.

Kılıçdaroğlu’nun yalanına O bile tepki gösterdi
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Şarkı Sözleri

Şarkı Sözleri

13 Eyl 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *