Değerli kameralı sohbet siteleri sahipleri sitelerinizi tanıtmak isterseniz sitemiz’de yer alan reklam alanlarını aylık ve yıllık olarak kiralayabilirsiniz.Sitemiz hem alexa’da hemde google’de üst sıralarda yer almakta ve günlük olarak binlerce tekil ziyaretçi tarafından giriş yapılmaktadır.

Sitemizin kurulum amacı reklam ve destek amaçlıdır ve sitemizin sohbet odaları yer almamaktadır tamamen seo ve referans amacı ile hayata geçirmiş olduğumuz sohbetgen sohbet  platformu’na sitenizin reklamını vererek sitemize giriş yapan kullanıcıların kendi sitenize giriş yapmasını sağlıyabilirsiniz.

Sitemiz’de yer alan reklam alanlarını 6 aylık ve yıllık olarak kiralıyabilirsiniz, Sitemiz’de kiralıyabileceğiniz reklam alanları aşağıdaki resim’de bölümleri ve ücretleri ile birlikte belirtilmiştir.Bu alanlara reklam vererek ziyaretçilerimizin sitenize yönlenmesini sağlıyabilirsiniz.

KameralıSohbet Tanıtım

Burada yer alan reklam alanlarından size en uygun olanını seçebilir ve sitenizin reklamını verebilirsiniz.Sitenizin reklamları ödemeyi gerçekleştirdiğiniz gün itibariyle yayınlanmaya başlar.Ayrıca alacağınız reklam bölümü sitemizin tüm sayfalarında ve subdomainlerindede yayınlanacaktır.Sub domainlerimiz aşağıdaki gibidir sitenizin reklamı aşağıdaki alt domainlerimizde’de listelenecektir.

  • kamerali.sohbetgen.com
  • omegle.sohbetgen.com
  • canli.sohbetgen.com
  • resimupload.sohbetgen.com
  • saglik.sohbetgen.com
  • sarkisozleri.sohbetgen.com

Tüm bu alanların günlük 3000 ile 5000 tekil ziyaretçi kapasitesi vardır.Sizler’de daha fazla geç kalmadan bizimle iletişime geçebilir ve sitenizin reklamını verebilirsiniz.Kameralısohbet sitelerine yönelik başlattığımız bu çalışma sayesin’de sitenize daha fazla kullanıcı tarafından giriş sağlıyabilirsiniz.Sitemize giriş yapan kullanıcılar alacağınız reklam alanı sayesin’de kameralısohbet sitenize otomatik olarak bağlanabileceklerdir.

 

KameralıSohbet Tanıtım
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Camfrog indir

Camfrog indir

07 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *