Kameralı Sohbet Panelimiz Yenilendi

Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle kameralı sohbet panelimiz yenilendi ve yeni teması ile sizlere hizmet vermeye hazır durumdadır, Günümüz itibariyle en çok kullanılan sohbet panellerinin başında gelen eswin panel sitemize eklenmiştir.

Kameralı Sohbet Panelimiz Yenilendi

Esunus yep yeni paneller tasarlamaya devam ediyor, bu panellerden en yeniside eswin panel oldu, Bizler’de her zaman olduğu gibi bu yeni panelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.Eğer sizler’de yeni panelimizi test etmek ve canlı kameralı sohbet odalarımıza giriş yaparak yeni arkadaşlar ile tanışmak isterseniz, sağ menüde yer alan sesli ve görüntülü sohbet giriş resmine tıklayabilirsiniz.

Yeni panelimizin yapısıda diğer paneller ile birebir aynı sayılır fakat görüntü açısından daka kaliteli bir yapıya sahip, ayrıca üyelerimize daha iyi hizmet vermek adına bazı düzenlemeler ile üyelik sistemini ve giriş sistemini dahada kolaylaştırdık.Artık tek bir tıkla ve bir kaç saniye içerisinde kolayca üye olabilecek vede hızlı bir şekilde sohbet etmeye başlıyabileceksiniz.

Sitemizi takip eden ve ziyaret eden diğer site sahiplerine’de buradan belirtmek isterim eswin panel’i sizlerde kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.Teknik ekibimiz ve editörlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.Bu harika paneli sizlerde sitenize kurarak ziyaretçilerinize güzel bir ortam yaratabilirsiniz.Daha fazla bilgi almak için web.developer07 skype adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir