İzlanda-Türkiye Maçı Sonrası Caps’ler

2018 Dünya kupası elemelerin’de izlanda ile karşı karşıya gelen Türk milli takımımız 2-0 yenilince sanal ortamda caps’ler patladı, İzlanda futbolcularının hepsinin isimlerinin sonunda yer alan ”son” cümlesi nedeniyle ortalık fatih terim, arda turan ve son ile alakalı capslerle doldu bizlerde sohbetgen ailesi olarak bu capsleri derledik ve sizler için paylaşıyoruz işte o ortalığı kırıp geçiren izlanda türkiye maçı capsleri.

İzlanda-Türkiye Maçı Sonrası Caps’ler

İzlanda Turkiye Caps

Diğer fotoğraflara göz atmak için resimlerin üzerine tıklayabilir ve eklenen capsleri görüntüleyebilirsiniz.İşte siz değerli sohbetgen misafirleri için seçmiş olduğumuz izlanda-türkiye maçı sonrasının en komik capsleri.

Ayrıca kardeş ülke Azerbaycan’ın yer aldığı gruptaki sıralamada Almanya ile aynı puanda olup ikinci sırada yer alması’da Azerbaycanlı ve milli takım taraftarının gözünden kaçmadı, bu konu ile ilgili capsleride sizlerle paylaştık, resimlere tıklayıp açılan resimlere yorum atabilirsiniz.

Sizlerde izlanda-turkiye maçı hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşabilir veya kendi yaptığınız capsleri bizlere göndererek ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.Yapacağınız tüm capsler ve yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir