Son dönemlerde GSM operatörleri faturaya ek olarak taksitle bir şekilde cihaz kampanyaları yapması pek çok kişinin daha kolay bir şekilde telefon almasını sağlıyor. Böylece yüksek fiyatlar ödenmeden taksitli bir şekilde kişiler istediği cihaza sahip olabiliyor. 26 Ağustos tarihi itibariyle Türkiye’de satışa çıkacak yeni bir cihaz ise Note 7.

Note 7 İlgi Çekiyor

Samsung tarafından piyasaya sunulan cihazın 26 Ağustos itibariyle piyasaya sunulacağı belirtilirken kullanıcılar bu tarihi itibariyle Türkiye’de hizmet veren operatörlerden taksitli bir şekilde cihazı alabilecek. Türkiye’nin tüm bölgelerinde satışa çıkacak cihaz için 1.500 perakende satış noktasının belirlendiği açıklandı. Bu bakımdan GSM operatörleri dışında da telefona sahip olmak oldukça kolay.

Turkcell’de Taksitler 141 TL

Turkcell’de cihaz için 36 aya varan vade yapılacağı ve 141 liralık taksitlerle cihazın satın alınabileceği belirtildi.

Vodafone’de Taksitler 130 TL

36 ay vade yapan Vodafone ise 130 Türk Lirası taksit seçeneğiyle satış yapacak. Üstelik Galaxy Note 7 için özel sanal gözlük de yine hediye edilecek. Turk Telekom henüz detaylı bir satış planı açıklamadı. 

KAYNAK :

İşte Samsung Galaxy Note 7 Taksitli Fiyatları
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 61 views Okunma 27 Ağu 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *