İşte Karşınızda LG V20!

LG V20 ile birlikte yeniden piyasaya giriş yapmaya hazırlanan LG bu konuda odlukça iddialı. Telefon modelinde üst donanımların tercih edilmesi ile birlikte oldukça iyi ve başarılı bir hazırlık süreci geride bırakılırken, telefon modelinin görüntüsünün sızdırılması heyecanı daha da arttırdı.

LG V20 ile birlikte piyasadaki durumun daha da iyileştirmek isteyen ve bu bakımdan çok güçlü bir amiral gemisi ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanan LG’nin bu hamlesinin ardından şartların ne kadar değişeceği merak ediliyor. Ekran görüntüleri paylaşılan telefonda tasarım açısından oldukça önemli değişikliklerin yapıldığı da görülürken çift kamerası ve ikincil bir ekranın olması.

Telefonun kamerası için dahi önemli geliştirmeler yapan LG çift LED, lazerli odaklanma sistemi ve geniş açısıyla çekimlerde oldukça tatmin edecek bir kamera yaratmış durumda.  

Parmak İzi Tarayıcısıyla Geliyor

LG V20 ile birlikte parmak izi tarayıcısının da geldiği görülürken, arkaya konumlandırılmış tarayıcı kolay bir şekilde erişilebilir durumda.

LG V20 Özellikleri Neler?

LG V20 ile ilgili yapılan sızdırmalarda özellikler de paylaşılırken, telefonda olması beklenen özellikler şöyle;

5,7 inç QHD ekran

20MP veya 21MP arka kamera

8MP ön kamera

4.000mAh pil

Snapdragon 820 işlemci

3GB veya 4GB RAM 

KAYNAK :

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir