İşte CoD Modern Warfare Remastered Karşılaştırması

CoD Infinite Warfare versiyonu ile birlikte 2007 yılının en popüler oyunlarından birisi olan CoD Infinite Warfare remastered da görücüye çıkacak. İki oyun da yeni CoD serisi için büyük bir önem taşırken, oyun için gelen son görüntülerin ardından kapsamlı bir karşılaştırma da yapılmaya başlandı. CoD Modern Warfare Remastered versiyonu ile orjinal versiyon arasında yapılan karşılaştırmalar için oldukça başarılı bir video hazırlanırken, bu video sayesinde grafiklerin ve oyun içindeki diğer detayların ne kadar değiştiği ve değişimin ne kadar başarılı olduğu da görülebiliyor. 

2007 ile 2016 teknolojisinin karşı karşıya getirildiği bu video aynı zamanda bu yıllar arasındaki teknolojinin değişimi de görülebiliyor. Bu bakımdan video yayınlandığı ilk günden itibaren yüksek izlenme sayılarına ulaşmayı da başarmış durumda

Beğenilmemişti!

Daha önce oyunun CoD Modern Warfare Deluxe versiyonu piyasaya sunulurken, oyunun bu serisi beğenilmemiş ve tepki çekmişti. Fakat CoD Modern Warfare Remastered ile birlikte oyuncuların da gönülleri bir kez daha fethedilecek.

CoD Modern Warfare Remastered için yayınlanan karşılaştırma ise şöyle;

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir