İslam Ordusu Dünya’ya Mesaj Verdi !


İslam ordusu Rad-Üş Şimal Tatbikatı ile dünya’ya göz dağı verdi, Bütün islam ülkelerinin bir arada birlikte yaptığı tatbikat sonrasında dev bir yürüyüş düzenlendi ve içlerin’de Türkiye, Sudi Arabistan gibi büyük iSLAM devletlerinin liderliğin’de dünyaya büyük bir mesaj verildi.

İslam ülkelerini aynı ülkemizdeki gibi bazı saçma sapan ayrıştırmalar ile bölmeye çalışanlar bu görüntü ile büyük bir ders almış oldu.Pek yakın zaman’da tüm İSLAM devletleri’nin büyük bir birliktelik içerisinde bir birlerine sahip çıkarak ilerlemelerini vede dünyaya diz çöktürecek olan güçlerini göstermelerini tabikide istiyoruz, Zaman birlik zamanıdır, Dünya’da müslümanlara yapılan işkencelerin, haksızlıkların sonunun gelmesi için tüm ülkelerin artık tek bir çatı altında birlik olması gerekmektedir.

Rad-Üş Şimal tatbikatı İSLAM ülkelerini bir araya getiren bir askeri tatbikat olarak tüm dünya tarafından merakla izlenmiştir.Bizler bu görüntüler ile gurur duyuyoruz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir