Apple’ın yeni telefonu hakkında bugün bir sızıntı daha gerçekleşti.

Apple’ın iPhone 7 modeli, 7 Eylül’de resmen tanıtılacak. Bugüne kadar telefon hakkında çok fazla söylenti ve sızıntı yaşandı. Yine de resmi açıklama geldiğinde, beklenenden farklı bir sonuç çıkabilir.

iPhone 7 hakkındaki son söylentiye göre, telefonun adı iPhone 7 olmayacak. Buna göre Apple, yeni telefonunu iPhone 6 SE adıyla piyasaya sürecek. Hatta iPhone 6 SE için hazırlandığı iddia edilen bir kutu tasarımının fotoğrafları da sızdırıldı.

Bugüne kadar ki sızıntılarda iPhone 7 olduğu iddia edilen telefonlar, şu anda piyasada olan iPhone 6, 6s ve 6s Plus modellerinden çok da farklı görünmüyorlar. İddialara göre Apple, 2017 için çok farklı planlar yapıyor.

Apple’ın iPhone’un 10. yılını kutlamak için tamamen sıra dışı bir telefon tasarladığı fısıldanıyor. Bu yüzden de 16 Eylül’de piyasaya sürülecek telefonun iPhone 7 olmayacağı, iPhone 6 SE adıyla çıkacak bir ara model olacağı iddia ediliyor.

İşte iPhone 6 SE modeline ait olduğu iddia edilen kutu görüntüleri:

Meraklısı için: Yeni iPhone 7, 256 GB Seçenekle Çıkabilir

Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ PocketTechnopat YouTube kanalına abone olmak için tıklayın…

KAYNAK :

iPhone 7 Yerine iPhone 6 SE Çıkabilir
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *