iPhone 7 Serisi Geliyor! İşte Tarih!

Eylül ayı içerisinde Apple tarafından tanıtılması beklenen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile ilgili önemli bilgiler paylaşıldı. Twitter üzerinden Evan Blass tarafından paylaaşılan bilgilere göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtımları 16 Eylül tarihinde yapılacak. Daha önce yapılan pek çok açıklamada daha erken tarihler belirtilse de son açıklamaya göre 16 Eylül’de karar kılınmış durumda. Daha önceki açıklamalara bakarak bir haftalık erteleme kararını alınabildiği de düşünülebilir. Fakat bu konuda herhangi bir resmi açıklama yapılmadığından dolayı bilgi almak oldukça zor.

iPhone 7’de Neler Yeni?

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için yapılan bu açıklamalarda aynı zamanda telefonda yer alacak yenilkler hakkında da kısa bilgiler paylaşıldı. Yapılan açıklamaalrda 3.5mm kulaklık girişinin olmayacağı tekrarlanırken, aynı zamanda Hume butonunun değiştirilerek 3D dokunma destekli yeni bir butonun kullanılacağı belirtildi. Kullanıcıların bu yeni butonu kullanabilmesi adına yumuşak ve sert dokunuşlar yapması gerekirken, bu sayede tek bir buton üzerinden farklı işlevler kolay bir şekilde yapılabilecek.

Bu bakımdan Apple gelen bilgilere göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte farklı bir telefon deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Bu konuda iddiaların ne kadar doğru olduğu ise tanıtım sonrasında belli olacak.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir