iPhone 7 için bugüne kadar çok farklı paylaşımlar yapılırken, bu paylaşımlar ile birlitke iPhone 7  konusunda tüm detaylar ciddi bir soru işareti oldu. Cihazın hangi isimle piyasaya sunulacağı, kaç farklı modelin piyasada olacağı gibi pek çok soru işareti şu anda gündemde yer alırken, bu konuda Apple tarafından hiçbir bilginin verilmemesi, durumu daha da zorlaştırıyor. Konuyla ilgili bilgi alınabilen en önemli kaynak ise Evann Blass.

Evan Blass Açıkladı

Yeni telefon modeli ile ilgili bugüne kadar önemli bilgiler sızdırmayı başaran Evan Blass telefon için çok önemli ve kesin bilgiler sızdırdığını söyledi. Yayınlandığı mesajlarda verdiği bilgilerin kesin bir şekilde doğru olduğunu söyleyen Evan Blass bu açıklamaları ile inandırıcılığını daha da arttırmış durumda. Öyle ki pek çok önemli sitede dahi kaynaklar Evan Blass olarak gösterilerek, iPhone 7 çıkış tarihi detaylı bir şekilde paylaşılmış durumda.

iPhone 7 Ne Zaman Tanıtılacak?

iPhone 7  için yapılan açıklamalarda cihazın tanıtım tarihi olarak 16 Eylül belirtildi. 16 Eylül tarihinde tanıtılacak telefon ön siparişe çıkarken, telefonun dağıtımı 23 Eylül’de yapılmaya başlanacak.

KAYNAK :

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 65 views Okunma 29 Ağu 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *