AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 7 için bugüne kadar çok farklı paylaşımlar yapılırken, bu paylaşımlar ile birlitke iPhone 7  konusunda tüm detaylar ciddi bir soru işareti oldu. Cihazın hangi isimle piyasaya sunulacağı, kaç farklı modelin piyasada olacağı gibi pek çok soru işareti şu anda gündemde yer alırken, bu konuda Apple tarafından hiçbir bilginin verilmemesi, durumu daha da zorlaştırıyor. Konuyla ilgili bilgi alınabilen en önemli kaynak ise Evann Blass.

Evan Blass Açıkladı

Yeni telefon modeli ile ilgili bugüne kadar önemli bilgiler sızdırmayı başaran Evan Blass telefon için çok önemli ve kesin bilgiler sızdırdığını söyledi. Yayınlandığı mesajlarda verdiği bilgilerin kesin bir şekilde doğru olduğunu söyleyen Evan Blass bu açıklamaları ile inandırıcılığını daha da arttırmış durumda. Öyle ki pek çok önemli sitede dahi kaynaklar Evan Blass olarak gösterilerek, iPhone 7 çıkış tarihi detaylı bir şekilde paylaşılmış durumda.

iPhone 7 Ne Zaman Tanıtılacak?

iPhone 7  için yapılan açıklamalarda cihazın tanıtım tarihi olarak 16 Eylül belirtildi. 16 Eylül tarihinde tanıtılacak telefon ön siparişe çıkarken, telefonun dağıtımı 23 Eylül’de yapılmaya başlanacak.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir