iPhone 6 SE İddiaları Güçleniyor!

Eylül ayı içerisinde Apple tarafından piyasaya yeni modeller sunulacak. Bu konuda bugüne kadar iPhone 7 modelinin tanıtılacağı düşülse de son dönemlerde arka arkaya gelen bilgiler iPhone 6 SE iddialarını daha da güçlendirdi.

iPhone SE Tanıtılmıştı

Apple tarafından 2016 yılı içerisinde tanıtılan tek iPhone modeli iPhone SE olurken, model özellikleri ile çok fazla ilgi çekmemişti. Bu model ile piyasadaki beklentileri karşılayamayan Apple, bu nedenle düşüş yaşarken, yeni telefon modeli ile birlikte durumun toparlanması bekleniyordu. Fakat iPhone 6 SE iddialarının daha da güçlenmeye başlaması bu konuda piyasada Apple adına tedirginlik yarattı. Yeni modelin beklentileri karşılamayacak olması Apple adına ciddi bir zarar yapabilir. Zira 2016 yılında pazardaki gücünü ciddi oranda yitiren ve satış rakamları düşen Apple, yeni modeliyle de beklentilerin altında kalması halinde bu durumu toparlayamayacak hale gelebilir.

Kutu Görselleri Gelmişti

Geçtiğimiz günlerde iPhone 6 SE için hazırlanan kutu görselleri paylaşılırken bu iddialar ile birlikte iPhone 6 SE tanıtımının yapılacağı da güçlenmişti. Son gelen bilgilerde ise Geekbench uygulaması ile ilgili çalışmaların yapıldığı görüntüler paylaşıldı. Görüntülerde iPhone 6 SE adı ön planda. Cihaz her ne kadar net bir şekilde görülmese de iPhone 6 SE adı net bir şekilde görüntülenebiliyor. Paylaşılan son fotoğraf ise şöyle;

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir