iPhone 2017’de Çok Şaşırtacak!

Apple tarafından piyasaya sunulması için son hazırlıkların yapıldığı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde yüksek özelliklerin yer alması kesinleşirken, telefon ile ilgili gelen son bilgilerde kullanım alışkanlıklarının tamamen değişeceği de ifade edildi. Konuyla ilgili gündeme gelen iddialarda kaynaklar belirtilmezken, Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte uzun süreden beri piyasadaki mevcut beklentileri karşılayabileceği ve yeni modelleriyle birlikte iyi bir atılım yapacağı ifade edildi.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile birlikte Apple’ın en büyük amacı piyasada Samsung tarafından sunulan Galaxy S7 ve Note 7 modellerini geride bırakmak. Bu bakımdan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus özelliklerin bu iki seriden daha iyi olması gerekiyor. Aynı zamanda uzun zamandan beri tasarım anlamında çok fazla değişikliğe gitmeyen Apple, iki modelinde tasarımda radikal değişiklikler de yapabilir.

Pro Modeli Gelmeyecek

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olarak iki farklı modelin piyasaya sunulacağı belirtilirken, Pro modelinin piyasaya sunulmayacağı ifade edildi. Bu bakımdan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte Apple sahneye çıkacak. Telefonda yer alacak özellikler ise şimdiden teknoloji dünyasının kilitlendiği bir nokta.

KAYNAK :

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir