iOS 9.3.5 Neler Getirdi?

Apple tarafından işletim sistemlerine yönelik çalışmalar oldukça hızlı bir şekilde sürüyor. Konuyla ilgili yapılan son resmi açıklamalarda iOS 9.3.5 versiyonunun kullanıcılara sunulduğu ifade edildi. iOS 9 kullanan cihazlarda iOS 9.3.5 güncellemesinin alınabileceği ifade edilirken, yeni güncelleme ile ilgili küçük notlar da paylaşıldı.

iOS 9.3.5’te Ne Geldi?

iOS 9.3.5 için yapılan açıklamalarda yeni güncellemenin daha çok güvenlik odaklı olduğu belirtildi. Bu bakımdan yeni özelliklerden ziyade telefondaki güvenlik açıklarının giderildiği ve iyileştirmelerin yapıldığı bir güncelleme iOS 9.3.5 ile birlitke sunulmuş durumda. 39 MB büyüklüğündeki güncelleme için kişiler güncelleme kontrolü yapabilir.

Güvenlik konusunda iyileştirmelerin yapılmış olması nedeniyle Apple tarafından yapılan açıklamada iOS 9.3.5 güncellemesinin alınması istendi.

iOS 10 Geliyor

iOS 9.3.5 yayınlanmasına karşın şu anda tüm beklentiler iOS 10 için. 2 hafta içerisinde dağıtılması beklenen yeni işletim sistemi ile birlitke kullanıcılar daha iyi bir işletim sistemin geçiş yapmayı umuyor. iOS 9.3.5 ile birlikte işletim sisteminde iyileştirmeler yapılmış olsa da iOS 10 çok daha iyi bir işletim sistemi deneyimi sunuyor.

iOS 9.3.5 Güncellemesini Hangi Cihazlar Alacak?

iOS 9.3.5 için yapılan açıklamalarda güncellemeyi alabilecek cihazlar şöyle;

iPhone: 4s, 5, 5c, 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus

iPad: 2, 3, 4, Air, Air 2, mini, mini 2, mini 3, mini 4, Pro, Pro 9.7

iPod: Touch 5

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir