iOS 10 Beta 8 ve Public Beta 7 Yayınlandı

Apple, iOS 10 için son hazırlıklarını yapıyor. Konuyla ilgili elde edilen son bilgilerde yeni bir güncellemenin daha sunulduğu belirtrilirken, yeni güncelleme iOS 10 beta 8 ve Public Beta 7 olarak adlandırıldı. Hem geliştiriciler hem de gönüllü test kullanıcıları için yayınlanan bu iki güncelleme ile birlitke artık sistemdeki son hazırlıklar ve çalışmalar da tamamlanmış olacak.

İyileştirme Ve Güvenlik Sağlayacak

iOS 10 beta 8 ve Public Beta 7 ile birlikte işletim sisteminde çeşitli iyileştirmelerin yapıldığı belirtilirken, güncellemeyi alan kullanıcılar bu bakımdan daha stabil bir işletim sistemini kullanabilecek. Yayınlanan güncelleme ile ilgili detaylar paylaşılmazken, özellikle nelerin değiştiği ve güvenlik konusunda hangi iyileştirmelerin yapıldığı bilinmiyor.

Çok Az Kaldı

iOS 10 beta 8 ve Public Beta 7 ile birlikte işletim sistemine son hali verilirken, farklı bir güncellemenin yayınlanıp yayınlanmayacağı şu an için bilinmiyor. Fakat çalışmaların büyük oranda tamamlandığı tahmin ediliyor. Önümüzdeki haftalarda resmen tanıtılacak olan iOS 10, bu bakımdan büyük oranda hazır durumda. Bu bakımdan gözler şu anda iOS 10 mobil işletim sisteminin final sürümünün yayınlanmasında.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir