iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 Yayınlandı

Sadece 4 gün önce yine bir güncellemesi olmasına karşın Apple yeni güncellemeyi daha sundu. Bu kadar kısa aralıklar ile güncellemelerin sunulması yeni işletim sisteminin bir an önce tamamlanması ve geliştirilmesi konusunda istekli olunduğunu da gösterirken yapılan açıklamalar ile birlikte iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 kullanıcılara sunulmuş oldu.

iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 güncellemesi ile ilgili yapılan açıklamalarda çok fazla detay verilmezken işletim sistemine özellik kazandırmaktan ziyade sistemde yaşanan kritik hata hataların giderilmesi amacıyla güncellemelerin sunulduğu belirtildi. Bu bakımdan performans anlamında oldukça yerleştirmelerinin yapıldığı ve sistemde yer alan hataların giderildiği bu güncelleme sayesinde işletim sistemi çok daha iyi bir hale getirilmiş durumda.

iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 güncellemesi ile birlikte final ve kararlı sürümü bir adım daha yaklaşılan iOS işletim sisteminin gelecek ay piyasaya sunulması ve kullanılması bekleniyor. iOS 10 için son güncellemenin iOS 10 Golden Master olacağı belirtilirken yapılan son güncellemeyi bu güncellemeden önceki son güncelleme olduğu da tahmin ediliyor. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir