İnternetten Vodafone TL Nasıl Yüklenir ?

Herkesin mutlaka bazı durumlarda telefonuna TL yüklemek için dışarıya çıkma imkanı olmaya bilir bu nedenle sizlerin internetten vodafone tl nasıl yüklenir sorusuna burada çözüm sunduk, aşağıdaki yolları takip ederek sizlerde çok kısa bir süre içerisinde, kredi kartı, banka kartı veya maaş kartı ile internet üzerinden tl yüklemesi yapabilirsiniz.

Öncelikle aşağıdaki TL yükleme butonuna tıklayarak vodafona TL yükleme sayfasına giriş yapınız.Buradaki butona tıkladıktan sonra resmi vodafone sayfasına yönleneceksiniz.

[button color=”red” size=”medium” link=”https://online.vodafone.com.tr/Consumer/Topup.html?mode=topup&icmp=split_tlyukle” icon=”fa fa-usd” target=”true”]Tıkla Hemen Vodafone TL Yükle[/button]

Açılan sayfadaki hemen tl yükle butonuna tıklayarak yükleme işlemine başlayınız.Aşağıdaki resimdede görüntülendiği gibi gerekli alanları dolurarak en alttaki mor yükle butonuna tıklayınız ve en kısa süre içerisinde tl’niz telefonunuza yüklenmiş olacaktır.

İnternetten Vodafone TL Nasıl Yüklenir ?

Yukarıdaki bilgileri doğru olarak girmeniz gerekmektedir aksi taktirde yükleme yapamazsınız fakat doğru girdiğiniz halde yükleme yapılmıyorsa bazen sistemlerdeki yoğunluklardan dolayı yüklemelerde sorunlar yaşanabiliyor.Vodafone ile ilgili diğer bütün sorunlarınıza yine sohbetgen.com farkı ile çözüm olmak dileğiyle.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir