İnternetten Para Kazanmak

Sohbetgen ailesi olarak internetten para kazanmak isteyenler sizler için harika bir fırsatı ayağınıza getirdik, günde sadece bir saatinizi ayırarak sizlerde ek gelir elde edebilir veya düzenli olarak çalışarak aylık gelirinizi kazanabilirsiniz.

internetten-para-kazanmak-istermisiniz

Vaktini boşa harcamak istemeyenler ve evine destek olmak isteyenler bu fırsat tamda size göre, Sitemizin editör kadrosunda yerinizi alarak sizlerde dilediğiniz bir kategoride çalışmalar yaparak içerikler girebilirsiniz, yapacağınız bu çalışmalar doğrultusunda sizlerde sitemizin gelirlerine ortak olmuş olacaksınız.

internetten para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, bizler sohbetgen ailesi olarak herşeyi hazır web sitemizi sizlere teslim ediyoruz ve sizlerle birlikte hem sitemiz dahada gelişiyor hemde boş vakitlerinizi değerlendirerek ev ekonomisine bir katkı sağlamış oluyorsunuz.Peki ben aylık veya haftalık olarak ne kadar kazanacağım diye merak ediyorsanız işte bu sorunun cevabıda aşağıda yer almaktadır.

Sitemize ve diğer sitelerimize katkı sağlıyan her editör sitemizin gelirine ortak olmaktadır yani web sitemizin geliri aylık olarak ne kadarsa bu miktar editörler arasında paylaşılarak herkes payına düşeni alacaktır.Ücretler konusunda bilgilerin burada yayınlanmasının yasak olmasından dolayı sitemizin gelir bilgilerini buraya aktarmıyorum fakat editör olmak isteyen arkadaşlar skype veya telefon yolu ile bizimle iletişime geçebilirler. Skype üzerinden iletişime geçecek ve editör olmak isteyen arkadaşlara yapacakları işlemler ve kazançlar konusunda geniş bir bilgi verilecektir.

SohbetGen © bünyesinde yer alan 15 adet web sitemiz’de bugün itibariyle 35 editörümüz görev yapmaktadır, bu kadar geniş bir ailenin arasında sizlerde yer almak isterseniz aşağıda yer alan skype adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Skype: web.developer07

GSM: +90 538 971 11 08


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir