Internet Download Manager indirinternet üzerindeki dosyaları hızlı bir şekilde indirmenize yardımcı olan Internet Download Manager download hızınızı 5 kat daha arttırarak zaman kaybı yaşamadan uzun süren downloadları daha kısa bir süre içerisinde indirmenize yardımcı olur.
Internet Download Manager indir
Internet Download Manager
, diğer alternatif indirme programlarının aksine indirme işlemi sırasında indirilen dosyayı dinamik olarak bölümlere ayırır ve bağlantı kopması yaşanmadan istediğiniz dosyayı rahatlıkla indirmenize olanak sağlar.Proxy sunucuları olan ftp ve http protokolleri destekler vede frewalleri aşabilir, kullanıcı bilgilerini girerek sunucu girişi yapabilirsiniz.En popüler tarayılardan olan Internet explorer, opera, mozilla firefox ve google chrome ile uyumludur ve bu tarayıcılardaki indirme işlemlerini otomatik olarak görür ve devreye girer.

Internete Download Manager’in özellikleri saymakla bitmez, Türkçe dil desteği vardır ayrıca virüs korumasıda bulunmaktadır.Son versiyonu ile birlikte windows 10 bilgisayarlar için destek eklenmiştir.

İnternet Download Manager

Internet Download Manager indir

[toggle title=”Internet Download Manager 6.27 İndir” state=”open”]https://yadi.sk/d/Rwl3jQ8o39Ui4p[/toggle]
Internet Download Manager indir
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

10 Mar 2017
Reaper 5.34 İndir

Reaper 5.34 İndir

25 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *