İller Arası Mesafeler ve Navigasyon ( Yol Haritası )

Sohbetgen ailesi olarak yeni bir sistemi daha sizler için hayata geçirdik, web sitemiz üzerinden artık iller Arası mesafeler ve navigasyon ( Yol Haritası ) hizmeti sunmaktayız, sitemize ister mobil cihazlardan istersenizde normal bilgisayardan giriş yaparak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Örnek olarak, ankara-istanbul arası kaç kilometre, istanbul-izmir arası kaç kilometre veya ankaradan çoruma nasıl gidilir yada istanbul’dan malatya’ya nasıl gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu sistemde yer almaktadır, tek yapmanız gereken sitemizin üst kısmında yer alan hizmetlerimiz bölümün’den yol tarifi ve navigasyon sekmesine tıklayarak açılan sayfadaki formu doldurmaktır.Aşağıda yer alan resimde formu nasıl dolduracağınız hakkında bilgi verilmiştir.

İller arası mesafeler ve navigasyon yol haritası

Konum bölümüne bulunduğunuz yeri, yer bölümüne’de varış yerinizi yazdıktan sonra ”NASIL?” butonuna tıklayıp nasıl gitmek istediğinizi işaretlemeniz gerekmektedir, bu işlemide yaptıktan sonra hesapla butonuna tıklayıp yol haritasını çıkartabilirsiniz.Örnek olarak bizler istanbul-ankara arası yol haritası çıkartmak istedik ve bu nedenle bu şehirleri yazdık ve hesapla butonuna tıkladık, bu işlemi yaptıktan sonra sitemiz sizlere tüm bilgileri aşağıdaki gibi aktaracaktır.

Sistem sizlere belirlemiş olduğunuz şehirlerin arasının kaç kilometre olduğunu, belirlenen şehirler arası varış süresinin ne kadar olduğunu, Gidilecek olan yere hangi güzergahları takip ederek gidilmeli ve yol üzerindeki tüm çalışmaları göstermektedir.

Yol Tarifi ve Mobil Navigasyon

Artık sizlerde nereye nasıl gideceğim diye düşünmeyin, sohbetgen farkı ile gideceğiniz tüm yerleri anında inceleyebilir, iller arası kaç kilometre öğrenebilir ve yol haritası belirleyerek gideceğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz.Daha fazla geç kalmadan sitemizi incelemek ve sizlere sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için sizleride nasıl giderim mobil navigasyon platformuna bekliyoruz.

Sitemizi hemen bulmak ve hiç bir mobil uygulamaya gerek duymadan navigasyon hizmetimizden faydalanmak için google arama motoruna veya telefonunuzdan internete giriş yapıp arama bölümüne ”sohbetgen mobil navigasyon” yazıp aratabilir ve anında giriş yapabilirsiniz, yapacağınız bu işlem sayesinde telefonunuzda her hangi bir yer kaplamadan ve uygulamayı indirmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

SohbetGen Mobil Navigasyon'a Tıkla Bağlan

SohbetGen Mobil Navigasyon’a Tıkla Bağlan

Üst kısımda yer alan logo’ya tıklayarak mobil navigasyon sayfamıza direkt olarak giriş yapabilirsiniz, ayrıca sohbetgen ailesinin sizlere sunduğu bu hizmeti değerlendirmek ve görüşlerinizi bizlere bildirmek için aşağıdaki puan ve yorum bölümlerini kullanabilirsiniz.SohbetGen ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir