AnaSayfa / iletişim

iletişim

Seslisohbet‘in tek adresi ve sohbet’in gezegeni SohbetGen© ile iletişim kurmak, sorunlarınızı paylaşmak, Yönetim ile irtibata geçmek için aşağıdaki iletişim adreslerimizden birisini kullanabilirsiniz.İletişim Formu kullanacak olan arkadaşların bilgisine bu formu kullanırken geri dönüşlerde sıkıntı yaşayabilirsiniz bu nedenle sizlere daha iyi hizmet vermek adına tüm iletişim bilgilerimizi paylaştık online hizmetlerden birisini kullanabilirsiniz.

SohbegGen© İletişim Adresleri !

E-mail : admin@sohbetgen.com / sohbetingezegeni@gmail.com

Skype: web.developer07

GSM: +90 538 971 11 08 Gecenin bi yarısı saçma sapan konular için arayan arkadaşların aramalarına cevap verilmemektedir, Unutulmamalıdırki herkesin bir özel hayatı var ve buna saygı duyulması gerekmektedir, GSM üzerinden ulaşmak isteyenler doğrudan mesaj göndererek iletişim sebebini yazarlarsa ben şahsen geri dönüş yaparım veya aşağıdaki uygulamaları kullanarak mesaj gönderebilirsiniz.

WhatsApp/Viber/Tango/ ve diğer mobil iletişim adresleri üzerinden’de GSM hattımızı ekleyerek bizlere ulaşabilirsiniz.

SohbetGen © Reklam ve Sponsorluk !

Hızla gelişen ve milyonlarca kişiye sohbet imkanı sağlayan bu platforma sponsor olmak veya sitemizde reklamlarını yayınlamak isteyen yayıncı arkadaşlar bizimle irtibata geçmek için yine yukardaki iletişim adreslerini kullanabilirler.Sitemizde reklam yayınlamak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bölümde yer alan açıklamalara göre planlama yapabilirler.

728×90 header reklam / 300 TL / Yıllık : Sitenin üst header kısmında yer alan reklam bölümüne reklam verebilirsiniz, bu alanın satışı yıllık olarak yapılmaktadır ebat olarak büyük ve dikkat çekici olduğundan dolayı bu reklamın fiyatı diğerlerine nazaran biraz daha yüksektir.

468×60 header reklam / 200 TL / Yıllık : Sitenin üst kısmında yer alan reklam bölümüne reklam verebilirsiniz bu reklam bölümü tüm sayfalarda görüntülenir ve yıllık olarak satışı yapılmaktadır.

300×250 sidebar reklam / 150 TL / Yıllık : Sitenin sağ sidebar bölümünde en üstte yer alan bu reklam bölümüne vereceğiniz reklamlar’da diğer reklam türleri gibi tüm sayfalarda görüntülenmektedir.

Yazı ve Sayfa içerikli reklam / 100 TL / Yıllık : Sitenin içerisinde yer alan tüm sayfalarda ve içeriklerde yayınlanmasını istediğiniz 728×90, 468×60, 300×250 ebatlarındaki reklam türlerinden eklenecektir.

Daha ayrıntılı bilgi almak aylık, 6 aylık reklamlar konusunda bilgi almak, backlink veya tanıtım yazısı satın almak için lütfen bizimle iletişime geçin.SohbetGen© ailesi olarak kapımız sizlere her zaman açıktır.