iCloud’a 2 TB Desteği Geldi

Özellikle Apple ürünlerini kullanan kişilerin tercih ettiği iCloud bulut sistemi, yeni bir güncelleme aldı. Güncellemede en dikkat çeken yeniliklerden birisi 2 TB desteğinin sunulması olurken, kullanıcılar artık iCloud servisinde daha fazla alana sahip olabilecek.

iCloud 2 TB Alan Fiyatı Ne Kadar?

iCloud için yapılan açıklamalarda kullanıcıların 2 TB için 59,99 TL ödemesi gerektiği ifade edilirken, fiyat anlamında herhangi bir avantaj ya da indirim sunulmadı. Bu bakımdan kullanıcılar mevcut ücretlendireler ile doğru orantılı olarak belirlenen 2 TB ücretini ödeyerek daha fazla alan sahip olabilecek.

İhtiyaç Artıyor!

Depolama konusunda kişilerin ihtiyaçlarının artması bu yönde bir değişikliğin yapılmasını sağlarken, kişiler iPhone, iPad gibi pek çok farklı cihazda kullanabildiği iCloud için önemli bir imkana daha sahip olmuş durumda.

Güncel Fiyatlar Nasıl?

iCloud için yapılan resmi açıklamalarda güncel fiyat bilgisi de belirtilirken, şu anda 4 farklı paket seçiminin yapılabileceği açıklandı. Buna göre;

50 GB – 2,99 TL

200 GB – 7,99 TL

1 TB – 29,99 TL

2 TB – 59,99 TL

Yeni paketler ile birlikte güncel fiyatlarda kişiler aynı şekilde hizmet almaya devam edebilecek.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir