Huawei MateBook 2-in-1 Avrupa Pazarında

Huawei tarafından bilgisayar sektörüne kazandırılan en önemli modellerden bir tanesi MateBook olarak adlandırılırken ilgili cihaz ikisi bir arada olarak tanımlanan özel modellerden birisi olarak üretilmişti. Yapılan tanıtımlarda yüksek özellikleri ile birlikte oldukça ilgi çektiği görülen MateBook modeli geçtiğimiz ay içerisinde Amerika ve Kanada’da satışa çıkmıştı. Yapılan son açıklamalarda ise modelin İngiltere’de de satışa çıkarıldığı ifade edildi.

Nerelerde Satılacak?

İki farklı versiyon ile piyasaya sunulduğu belirtilen bilgisayar modelini kullanıcılar belirli satış merkezlerinden satın alabilecek. Yapılan resmi açıklamalarda Stratford, Oxford Street, Aberdeen 2in1-HS, Cardiff, Canary Wharf, Manchester Arndale, Bluewater, Newcastle-upon-Tyne, Bath, Brighton, Manchester Trafford, Edinburgh Princes Street, Tottenham Court Road Bölgesi’nde yer alan şubelerden cihazların satın alınabileceği belirtilirken İngiltere’de sadece beyaz ve altın renkli versiyonlar satışa olacak.

Huawei MateBook Kaç Para?

Yapılan açıklamalarda etiket fiyatları ile ilgili   paylaşılırken iki farklı versiyon ile piyasaya sunulacak olan cihaz bu nedenle iki farklı etiket fiyatına sahip.

4 GB RAM ve 128 GB SSD modeli: 749,99 Euro

8 GB RAM ve 256 GB SSD modeli: 999.99 Euro

KAYNAK : http://www.veteknoloji.net/haber/huawei-matebook-2-in-1-avrupa-pazarinda-82937.html


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir