Mobil sektörün en önemli markalarından birisi olan Huawei yeni bir model ile piyasaya giriş yapacak. Marka tarafından üzerinde çalışmaaların sürdüğü yeni model Huawei Mate 9 olurken, yeni model ile birlikte tekrar sektöre iddialı bir giriş yapmaya hazıralnan Huawei, oldukça yüksek ve önemli özelliklere telefonda yer vermiş durumda. Huawei Mate 9’da en çok dikkat çeken özellik çift kamera olurken, çift kamerası ile farklı bir kullanım deneyimi sunacak Huawei, bir önceki model Huawei Mate 8’i oldukça iyileştirmiş durumda.

2015 yılının Kasım ayında sunulan Huawei Mate 8 modelinin ardından Huawei Mate 9 modelini piyasaya sunuacak olan Huawei, bu konuda önümüzdeki aylarda özel bir tanıtım etkinliği düzenleyecek.

Çift kamera özelliğinin daha etkin bir şekilde kullanabilmesi adına Huawei tarafından Leica ile iş birliğine gidilirken, böylece cihazda kameradan en iyi sonucun alınması da sağlanmış durumda. Çift kameranın yanı sıra donanımın da çok yüksek özelliklerde olmsaı çift kamera ile en iyi karelerin elde edilmesini sağlayacak. Huawei Mate 9’da yer alacak çift kameranın her birinin 12 MP çözünürlük destekleyeceği belirtilirken, kameralarda aynı zamanda LED flaş ve otofokus özellikeri de bulunacak.

KAYNAK :

Huawei Mate 9 Çift Kamerayla Geliyor
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 40 views Okunma 27 Ağu 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *