AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / HP’nin Yeni Hibrit Ürünü Stylus Desteğiyle Karşımıza Çıkıyor

HP’nin Yeni Hibrit Ürünü Stylus Desteğiyle Karşımıza Çıkıyor

İş kullanıcılarını ele alan hibrit cihaz üzerinde HP SureStart teknolojisi destekli işletim sistemi düzeyinde güvenlik özelliği bulunuyor. Standart olarak versiyonunda Intel Core M CPU bulunurken, Kullanıcıları Elixe X2’yi Intel vPro CPU ile seçim şansı bırakıyor. Portatif olarak bir tasarıma sahip olan cihaz üzerinde 8.1 mm kalınlığındaki ve yaklaşın olarak 900 gram ağırlığında. Dokunmatik ve yansımayı engelleyen HD ekranı tercih edildiği HP Elite X2, Bünyesinde barındırmış olduğu 4G LTE bağlantı sayesinde çok hızlı bir internet deneyimi açıklıyor.

Windows 10 yüklü olarak gelen cihaz, Çizim yapmayı seven kullanıcıların HP Active Pen ile birlikte geliyor. Önümüzdeki yılın Ocak ayında piyasaya gelecek olan HP Elite X2, 899 Dolar’dan başlayan fiyatla satışa çıkacak.

KAYNAK :

» Benzer içeriklere'de göz atmak istermisiniz ! »

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

apple_icar.jpg

Apple, Otomobil Projesini Rafa Mı Kaldırdı?

Apple tarafından yürütülen otomobil projesinin büyük değişikliğe uğradığı iddia ediliyor. Apple'ın bir süredir Tesla gibi otomotiv firmalarından üst seviye 13 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir