Hızlı Resim Yükle ve Paylaş

Hızlı resim denince akla gelen ilk sitelerden birisi olan resim paylaşım sistemimiz yeniden sizlere hizmet vermeye başlamıştır, Türkiyede ve avrupada binlerce kişiye hizmet veren, sınırsız resim saklayabilme özelliğine sahip bu sistem ile sizlerde resimlerinizi bir ömür boyu saklayabilme garantisine sahip olacaksınız.Hızlı resim yükle ailesi olarak sitemiz’de barındırdığımız resimler full korumalı sunucularda ve sadece ekleyenler tarafından görüntülenebilme özelliğine sahip bir alt yapıya sahiptir, sitemize ekleyeceğiniz resimleri sizler paylaşmadığınız sürece bir başkası tarafından görüntülenmez bu nedenle resimlerinizi gönül rahatlığı ile bu adreste saklayabilirsiniz.

Hızlı Resim Nasıl Kullanılır !

Hızlı Resim

  1. Sitemizin üst kısmında yer alan ”Hızlı Resim Yükle” butonuna tıklayıp üst kısımdaki resimdede görmüş olduğunuz bölüme giriş yapınız.
  2. Dosya seç butonuna tıklayıp yüklemek istediğiniz resimleri seçiniz.
  3. Resimleri seçtikten sonra yükle butonuna tıklayarak resimleri sunucuya aktarınız.
  4. Resimler yüklendikten sonra aşağıda yer alan resim gibi bir sayfa karşınıza çıkıcaktır.
  5. Hızlı Resim Yükle
  6. Burada sizlere eklediğiniz resime ulaşmanız ve paylaşmanız için 5 seçenek sunulmuştur bu seçeneklere göre sizlerde eklediğiniz resmi ister web sitelerinde paylaşabilir, isterseniz forumlara ekleyebilir, isterseniz’de saklamak ve daha sonra tekrar ulaşmak için doğrudan erişim linkini kopyalayabilirsiniz.

Hızlı Resime Eklenen Resimler Ne kadar Saklanır ?

Buraya eklenen resimler ömür boyu saklanma garantisine sahiptir ve sizler istemediğiniz sürece sistemde saklanır ve asla kaldırılmaz, sistem değişikliği sebebiyle veya sunucularda çalışma olduğu zamanlarda resimlere ulaşamayabilirsiniz en fazla 1 saat içerisinde tekrardan ulaşmaya çalışarak resminizi bulabilirsiniz.

Hızlı Resimdeki resimler kimler tarafından görüntülenebilir ?

Siteye eklediğiniz resimler site yöneticileri dahil olmak üzere hiç kimse tarafından görüntülenemez ve bu yetkiye kimse sahip değildir.Bizler hızlı resim ailesi olarak gizliliğe önem veren ve insanların özel paylaşımlarını güvenle saklamayı ilke edinmiş bir ortam oluşturmak adına bu hizmeti sunuyoruz bu nedenle resimi ekleyenlerin paylaşmadığı hiç bir resim bir başkası tarafından görüntülenmez ve görüntülenemez.

Hızlı Resime kimler resim ekleyebilir ?

Bu sistem 7’den 70’e herkese hitap eden bir sistem olarak tasarlanmıştır, dileyen herkes bu sistemi istediği gibi kullanabilir ve özgürce resim ekleyip paylaşımda bulunabilirler.

Sizlerde resimlerinizi ömür boyu saklamak, eklediğiniz resimleri özgürce paylaşmak isterseniz tek yapmanız gereken üst kısımdan resim ekleme sayfamıza giriş yapıp resimlerinizi eklemek olacaktır.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir