Hanım Köylü 12.Bölüm Fragmanı

İzleyenleri ekran başına kitleyen hanım köylü 12.bölüm ile izleyenlerin karşısına gelecekti fakat ülkemizde yaşanan olaylardan dolayı 1 hafta gecikmeli olarak 25 temmuz pazartesi günü ekranlarda olacak.

Hanım köylü 12.bölüm‘de neler olacak merak ediyorsanız işte fragman, bu fragman’da 25 temmuz günü yayınlanacak olan dizide neler olacağı apaçık ortada fakat bu bölüm’de ortalık bir hayli karışacağa benziyor çünki 11.bölümün sonlarına doğru düzgün kızı ilgün’ü ferit yerine koptagel’e verdim değince ipler koptu tamda bu esnada dizi bitti ve izleyenler heycanla yeni bölümün yayınlanmasını bekledi.Herkes gibi bizde sohbetgen ailesi olarak 18 temmuz günü yayınlanacak olan 12.bölüm’ü izlemeyi beklerken dizinin ülkemizde yaşanan darbe girişiminden dolayı ertelendiği 25. temmuz pazartesi günü yayınlanacağı haberini aldık.

Hanım Köylü 12.Bölüm Fragmanı

Peki 11.bölüm’de neler oldu merak ediyorsanız sizlere kısaca bi özet geçelim, Hanım köylü 11.bölüm’de neler yaşandı işte ayrıntılar;Koptagel ve Ferit’in kadınları gezmeye götürmesi köyde  olay olur. Üstelik  Nuriye ninenin kaybolması da   bütün okları Koptagel ve Ferit’in üzerine çevirir.   Bu olay köyde büyük bir kargaşaya sebep olur. Muhtar haklı çıkmış ve kadınlar köyün dışına çıktığında başlarına olmadık şeyler gelmiştir. Ancak gezmekten hoşlanan kadınlar muhtara karşı birlik olur ve Koptagel ve Ferit’in arkasında dururlar.

Kadınların desteğini alan Koptagel ve Ferit  olayı daha da ileriye  götürür ve bir gezi daha düzenlerler.
Öte yandan köyde geçinmenin derdine düşen Ferit’in aklına  Düzgün’ün organik  ürünlerini  alıp pazarlama fikri gelir.   Ancak bunun için Düzgün’ü ikna etmek zorundadır. Düzgün,  Ferit’ten  hiç hoşlanmadığı için bu  oldukça zor olacaktır. Bunun  için de bir plan yapan Ferit Düzgün’ü  ikna etme konusunda İlkgün’den yardım alır.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir