Güncel paylaşımlarımıza HaberGen wordpress haber botu ile devam ediyoruz, güncel olarak hazırlanmış ve haber sitelerinden içerikleri çekmeniz için geliştirilmiş olan bu bot ile sizlerde rahat bir şekilde makaleleri direkt olarak wordpress’e aktarabileceksiniz.Bu bot ensonhaber.com web sitesindeki tüm kategorileri ve içerikleri çekmenize olanak sağlamaktadır.

Kurulumu ve kullanımı oldukça basit olan bu botun indirip sitenize yüklemeniz sadece bir kaç saniyenizi alacaktır tek yapmanız gereken bazı düzenlemeleri yapıp kaydettikten sonra bota giriş yaparak içerikleri çekmeye başlamaktır.Aşağıdaki bölümde bot dosyaları ve kurulum bilgileri yer almaktadır.

HaberGen WordPress Haber Botu İndir

HaberGen WordPress Haber Botu

Haber Botu Kurulum:

1- Bot dosyası içerisinde yer alan ayar.php dosyasını açarak kendi sitenize göre düzenleyin.
2- Dosyaları klasör olarak ftp dizininize yükleyin
3- Siteadresiniz.com/habergen olarak giriş yaparak botu çalıştırın.

Bazı sistemlerde hata vermektedir bunun sebebi php sürümünüz ile alakalıdır, Bot çalışmıyor falan demeyiniz tarafımızca test edilmiştir ve güncel olarak kullanılmaktadır.Eğer hata alıyorsanız php sürümünüzü değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz veya diğer haber botlarımıza göz atabilirsiniz.

HaberGen WordPress Haber Botu
4.8 (96.67%) 6 oy

Etiketler:,, 203 views Okunma 25 Haz 2017

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *