GTA 5 Trainer ( Sınırsız mermi, Para ve Ölümsüzlük )

Merhaba değerli GTA 5 oyuncuları sizlere sunacağımız bu trainer ile birlikt’te sınırsız mermi, sınırsız para ve ölümsüz olabileceksiniz.Bu traineri kullanmadan önce belirtmek isterizki, Bu eklenti resmi bir GTA 5 oyun modu olmadığı için kullananlar sunucu tarafından banlanabilir bu nedenle oyunun orjinal versiyonuna sahipseniz kullanmamanızı öneriyoruz aksi taktirde banlanmanız durumunda sorumluluk siz kullanıcılara aittir.

GTA 5 Trainer

Grand theft auto 5 Trainer oyunun 1.01 Steam versiyonu ile uyumludur.Bu trainer oyunu daha rahat bir şekilde oynamanız için GTA 5 hileleri‘ni bir araya toplayan bir araçtır.Kullanacağınız bu eklenti sayesinde oyun içerisinde sınırsız paraya sahip olabilecek ve dilediğiniz herşeyi satın alabileceksiniz, Ölümsüzlük özelliğine sahip olacaksınız ve böylece ne olursa olsun can kaybı yaşamayacak ve görevleri rahatlıkla tamamlayabileceksiniz ayrıca sınırsız mermi özelliği sayesin’de tüm silahları mermi bitme sıkıntısı yaşamadan kullanabilme özgürlüğüne sahip olacaksınız.

LinGon tarafından geliştirilen bu GTA 5 PC hileleri oyundaki birçok ayarı değiştirmenize yardımcı olmaktadır. GTA 5 Trainer ile ölümsüz olabilir, sınırsız kurşuna, oksijene, staminaya sahip olabilir, sınırsız para elde edebilir, şarjör değiştirme derdinden kurtulabilir, süper hızlı hareket edebilir, polislerin peşinizi bırakmasını sağlayabilir, kahramanlarınızın süper yeteneklerini sınırsız süreyle kullanabilir, araçların patlamamasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanında ışınlanma gibi eylemler gerçekleştirebilirsiniz.

GTA 5 içerisinde trainera ihtiyaç duymadan da hile yapılabiliyor; fakat bu hileler görevler dışında ve belirli bir süreyle aktifleştirilebiliyor. GTA 5 Trainer ile hem görevler sırasında hile yapabiliyor, hem de sınırsız süreyle bu hileleri aktif tutabiliyorsunuz.

GTA 5 Trainer / GTA 5 Hileleri indir

[toggle title=”Dosyayı indirmek için tıklayınız !” state=”close”]https://yadi.sk/d/ek25-Emc36Sm82[/toggle]


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir