GTA 5 Save Dosyası ( 2017 )

GTA 5 Save Dosyası indir; Merhaba GTA 5 oyuncuları sizler için hazırladığımız bu paylaşımda oyunun %100 tamamlanmış save dosyasını sunuyoruz, En popüler oyunlardan birisi olan GTA’nın bu save dosyası ile oyundaki tüm görevler yapılmış ve tüm haritalar açılmıştır.

GTA 5 Save Dosyası ( 2017 )

GTA 5’in Tamamen Bitirilmiş Oyun Dosyası sohbetgen.com farkı ile sizlerle

GTA 5 %100 Save Dosyası, GTA 5 oyununu daha önce oynamış ve bitirmiş olan arkadaşımız tarafından sizlere ücretsiz olarak sunulan save dosyasıdır. Grand Theft Auto 5 oyununda görevlerle ve kilit açmalarla uğraşıp zaman kaybına uğramak istemiyorsanız ve tüm haritaların sonuna kadar açılmış olmasını istiyorsanız, eşyaların ve silahların açılmış şekliyle tüm her şeye erişebilir durumda olmak istiyorsanız, oyunu kafanıza göre oynamak istiyorsanız bu GTA 5 %100 Save Dosyası işinizi fazlasıyla görecektir, Save dosyasını indirip yükledikten sonra bir teşekkür yorumu yazmayı lütfen unutmayınız..
[toggle title=”Save Dosyasını Tıkla İndir” state=”close”]https://yadi.sk/d/YeE76K7Z39Eyxd[/toggle]
Dosyanın içerisinde save dosyası ve kurulum bilgileri yer almaktadır, dosyanın içerisinde yer alan kurulum dosyasına tıklayarak save dosyasını nasıl yükleyeceğinizi ve nasıl aktif edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir